המגן 34 ב', מזכרת בתיה

050-3732941

Lubrizol מציגה את Estane® 3DP - TPU

"courtesy of Lubrizol, all rights reserved"

Lubrizol מציגה את Estane® 3DP TPU – גמיש, רך ובעל ביצועים גבוהים

השקת המוצר החדש התקיימה בתערוכת Formnext  אשר נערכה בפרנקפורט בסוף שנת 2018. תערוכה זו הינה אחת התערוכות המובילות בעולם בתחום הדפסת תלת ממדית. Lubrizol הציגה פתרונות חדשניים בתחום ה-TPU, Estane® 3DP פוליאורטן תרמופלסטי

 

בתערוכת ה- Formnext שהתקיימה בסוף 2018 הציגה חברת Lubrizol סל מוצרים חדש בתחום ה-TPU, פוליאורטן תרמופלסטי חדש תחת השם Estane® 3DP. החומר זמין כפילמנטים, אבקה וגרגירים ומתאים לשימוש בטכנולוגיות הדפסה שונות. בביתן החברה ניתן היה להתרשם מחלקים מסחריים העשויים מהפולימר החדש אשר יוצרו בטכנולוגיית FDM) Fused Deposition Modeling) וכן מחלקים בתהליך פיתוח המבוססים על אבקת Estane® TPU אשר יוצרו בטכנולוגיית ™MJF) Multi Jet Fusion) בשיתוף עם חברת ®HP. קיימת גם התאמה של המוצר לייצור בטכנולוגיה SLS) Selective Laser Sintering) אף שזו לא הוצגה. המוצרים שהודגמו היו שייכים לעולמות תוכן שונים כגון הנעלה, מוצרי צריכה אלקטרוניים ותעשיית הרכב.

מוצרי Estane® 3DP שומרים על המאפיינים הייחודיים של המותג Estane® TPU וכוללים קשת רחבה של קושי משתנה (Shore A 70 to Shore D 80), גמישות גבוהה במגוון רחב של טמפרטורות, עמידות בקרינת UV, תכונות מכאניות מצוינות, עמידות מיבנית טובה ושקיפות גבוהה. תכונות אלו מועברות אל מוצרי תלת המימד המודפסים, גם בחלקים מורכבים ומותאמים אישית, ומספקות חופש רב בעת עיצוב המוצר.

"תאגיד Lubrizol מתחייב להרחיב בהמשך את מגוון המוצרים המיועדים להדפסת תלת מימד גם בתחום תהליכי עיבוד של אבקות ופילמנטים של TPU  ע"י שיתוף פעולה עם אנשי מפתח בתעשייה ובשרשרת האספקה של המוצרים", מצהיר דייויד פסקל, מנהל השיווק העולמי להדפסת תלת מימד. "אנו מתייחסים ללקוחותינו כליבת העסק, ובונים תיק מוצרים אשר יכיל פתרונות שונים המאפשרים עיצוב חלקים אשר היה בלתי אפשרי בעבר לייצר בשיטות הייצור המסורתיות. תיק המוצרים החדש Estane® 3DP מביא לשוק פתרונות חדשניים, גמישים וברי קיימא".

חברת Lubrizol בעלת ניסיון של מעל 55 שנים, בייצור, פורמולציה, מחקר ופיתוח של טכנלוגיות מתקדמות. החברה מציעה תיק מוצרים רחב של פולימרים הנדסיים אשר כולל גם ביו-פולימרים אשר ניתנים למיחזור, יציבים באור, מעוכבי בעירה, שקופים, ועמידים לכימיקלים ודבקים שונים. לטכנולוגית החברה מגוון יישומים: הגנת פני שטח, מערכות נוזלים, ספורט ופנאי, התקנים הניתנים להלבשה, אלקטרוניקה ורכב. החברה, אשר נוסדה ב-1928, ממוקמת באוהיו, ארה"ב ובעלת אתרי ייצור ב-17 מדינות ומעסיקה קרוב ל-8700 עובדים. החברה מתמחה בתוספים לשמנים ולנוזלים שונים, למוצרי צריכה ביתיים וקוסמטיים. כמו כן, לחברה יש חטיבה העוסקת בפתרונות מבוססי פולימרים לתעשיית המכשור הרפואי והפרמצבטי.

המאמר פורסם בשיתוף מגזין "Plastic time" 

ליצירת קשר מהירה